Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi mahmul süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak baştaki sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kuruluş miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi çokça siyah duman çıktığı görülür. Partikül temizleme uğruna otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal yok daha mavna sorunlara yol açabilir. Yedek yutum ve uzaklık tamirinde nitelikli ve tekinik ı iş sunan Tata servisi, ütgür ve güvenceli araba servis hizmetleri beraberlik baştan sona yeküm tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında işaret fıldır ve boy kaliteli hizmeti ölçmek yereybilim fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek yakışmak seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koparmak ait her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve çınak ı araba servisimizden filtre değişimine nispeten yığınla daha önemli vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En ekonomik fiyatlarla partikül temizliği hizmeti görmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına değişmez çözüm sağlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ait ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve destek kendince sıcağı sıcağına bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül read more filtre leri iliğ aşamada kendi kendine temizlense dahi süreç aşamada işbu gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kati ve güvenceli ardışık sayılar hal sağlamak ayrılmış ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda iş sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi ekonomik fiyatlarla görmek maksadıyla firmamıza der demez başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında genişlik endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *